(Restant) wedstrijd/trainingkalender 2019 (update 30-08-2019)        

 In de zaterdagmiddagwedstrijden (ZMW) rijden we met een A-, B- en C- klasse    (Op zaterdag afhankelijk van het aantal deelnemers per klasse)   

  In de dinsdag- en donderdagavondcompetities rijden we met een A- en B- klasse   

 Zie voor deelname ZMW en avondcompetities onze reglementen op site              

 Voor jeugdtrainingen zie >> hier

Datum Wedstrijd/trainingnaam Locatie Discipline Categorieën Starttijd(en) Organisatie Opmerking
31-aug Zaterdagmiddagwedstrijd Clubparcours Weg Alle cat. muv Jeugd 14.30 WV Eemland
1-sep Hartje Baarn Baarn Weg Masters 40+ en E/B+Amateurs 12.00 en 13.30 WV Eemland
3-sep Dinsdagavondcompetitie + BBQ Clubparcours Weg Alle cat. muv Jeugd 19.00 WV Eemland
7-sep Veteranen 70+,60+ en 50+ Clubparcours Weg Masters 70+,60+ en 50+ 11.00 en 12.30 WV Eemland
7-sep Zaterdagmiddagwedstrijd Clubparcours Weg Alle cat. muv Jeugd 14.30 WV Eemland
14-sep Zaterdagmiddagwedstrijd Clubparcours Weg Alle cat. muv Jeugd 14.30 WV Eemland
21-sep Zaterdagmiddagwedstrijd Clubparcours Weg Alle cat. muv Jeugd 14.30 WV Eemland
28-sep Zaterdagmiddagwedstrijd (Slot) Clubparcours Weg Alle cat. muv Jeugd 14.30 WV Eemland
27-okt MNC Veldrijden 2019/2020 Clubparcours A- Elite, Belofte, Amateurs, Junioren 10.00 WV Eemland
B- Masters 40,50,60+,  Sportklasse,
C- Nieuwelingen, Dames(apart klassement)
Jeugd cat 5,6,7 11.05
Jeugd cat 1,2,3,4 11.30
7-dec 40e Nationale Veldrit Amersfoort Zon & Schild
22-dec MNC Veldrijden 2019/2020 Clubparcours A- Elite, Belofte, Amateurs, Junioren 10.00 WV Eemland
B- Masters 40,50,60+,  Sportklasse,
C- Nieuwelingen, Dames(apart klassement)
Jeugd cat 5,6,7 11.05
Jeugd cat 1,2,3,4 11.30

 

Wedstrijden buiten clubparcours onder voorbehoud vergunningen e.d.               

De organisatoren dragen geen enkele verantwoordelijkheid voor ongevallen en schade aan deelnemers en derden, voor, tijdens en na de wedstrijd.           

?= Data/Tijdstippen en/of categorie nog onzeker