Uitslag 12e ZMW 29 april 2017

Een aktief peloton van 50 renners vandaag van start op het WV Eemland Wielercircuit.
Verdeeld over 30 B renners en 20 A renners.
Volop acties tijdens de wedstrijd, veel uitlooppogingen om kopgroepen te formeren hielden geen stand.
Finish B renners, winnaar 10 seconden  voorsprong. Bij A klasse bleef een kopgroep tot de finish vooruit.
Uitslagen
Premiesprint 1 Premiesprint 2
1.Bas van Dalen 1.Bas van Dalen
2.Max Haaksman 2.Max Haaksman
3.Thijs Celie 3.James Potter
Uitslag wedstrijd
A Klasse B Klasse
1.Martin den Hengst 1.James Potter
2.Sander Leppers 2.Ad Guldemeester
3.Mark Hamersma 3.Kees van Asten
4.Arnaud Stoffels 4.Klaas Koelewijn
5.Juliën Smink 5.René van Hofslot
6.Bastiaan de Blom 6.Dibran Mulder
7.Daan Sindelka 7.Luc Besseling
8.Thijs Celie 8.Jasper Jansen
9.Max Haaksman 9.Arno Semper
10.Bas van Dalen 10. Dirk Achterberg

 

Uitslag 11e ZMW 22 april 2017

 

Een harde koude wind was soms een scherprechter op het WV Eemland wielercircuit.
Toch gingen enthousiast 40 renners van start, de grootste groep waren renners in de B categorie.
Vier A renners kozen halfkoers het hazenpad, en tegen het einde ontstond een tweede groep van vier B renners
en één A renner,  deze A renner had de mazzel  dat de groep vlak voor de finish van de B groep de kopgroep inhaalde.
Uitslagen
Premiesprint kopgroep Premiesprint  peloton 1
1.Zeger van Pelt 1.Martin den Hengst
2.Watze Vroom 2.Jesse Sytema
3.Frans van de Vendel
Uitslag wedstrijd
Categorie  A Categorie B
1.Martin den Hengst 1.Jesse Sytema
2.Sander Leppers 2.Fernando Arabal
3.Zeger van Pelt 3.Dirk Achterberg
4.Watze Vroom 4.Roland Weerd
5.Jefte de Bruin 5.Ad Guldemeester
6.Ernest Boskovic 6.Frans van de Vendel
7.Arnaud Stoffels 7.Willem Willemsen
8.Dominique de Bruijne 8.René van Hofslot
9.Geert Lantink
10.Dennis den Ouden

 

Uitslag 10e ZMW 15 april 2017

 

Vandaag een interessant deelnemersveld op het WV Eemland Wielercircuit, 45 renners goed verdeeld
over de categorie A en B. Een straffe wind zorgde voor verrassende wendingen van het peloton.
Vanaf de start ging het meteen in een hoog tempo en werd het peloton uit elkaar getrokken.
Een kopgroep van vier A renners maakte de koers, en wist twee pelotons te dubbelen.
Uitslagen
Premiesprint kopgroep Premiesprint  peloton 1
1.Arjan Seunninga 1.Daan Sindelka
2.Dennis Voskuilen 2.Marinus Vosmaer
3.Yoran Grovestein
Uitslag wedstrijd
Categorie  A Categorie B
1.Jelmer Nuijten 1.Richard Huisman
2.Dennis Voskuilen 2.Yoran Grovestein
3.Arjan Seunninga 3.Frans van de Vendel
4.Roy Andes 4.Roland Weerd
5.Niels Beelen 5.Ad Guldemeester
6.Daan Sindelka 6.Winfred Hanszens
7.Arnoud Stoffels 7.Fred Jansen
8.Peter van Gellekom 8.Sybe van den Bos
9.Stijn van der Wal 9.René van Hofslot
10.Dominique de Bruijne 10.Hans Voorn

 

Uitslag Masters en 9e ZMW 8 april 2017

Vandaag een drukke dag op het WV Eemland wielercircuit, allereerst vanaf 11.00 uur veteranenwedstrijden 60+ en 68+ en vanaf
12.30 uur veteranenwedstrijd 50 +. Goed koersweer met spannende wedstrijden, bij de veteranen regelmatig in alle categoriën vorming van kopgroepen, enkele
kopgroepen bleven nipt vooruit op jagende pelotons.
Ook bij de ZMW wedstrijden kleine kopgroepen tot de finish,zowel in de B als de A categorie.
Uitslagen
VETERANEN 60+ Veteranen 68+
1.Willem Hus 1.Guus Zantingh
2.Ron Smit 2.Piet Gruteke
3.Henk Jan Buis 3.Peter de Jong Uitslag 50+
4.Hans Lap 4.Gerrit Huisje Uitslag reeds meegenomen door contactpersoon 50+ renners
5.Hans van Bavel 5.Henri Gerrits Zie site Veteranen.
6.Benno Pouw 6.Aat Vingerling
7.Arie Blomberg 7.Han Nell
8.Fred Velenturf 8.Rein Oppewal
9.Lex Goudswaard 9.Hennie Hoevers
10.Cor van Bijnen 10.Leo de Vet
Premiesprint 60+
1.Willem Hus
2.Ron Smit
3.Henk Jan Buis
Uitslagen ZMW
Categorie  A Categorie B Uitslag Premiesprint:
1.Dennis Voskuilen 1.Barry Koks 1.Adrie Frijters
2.Arnoud Stoffels 2.James Potter 2.Dibran Mulder
3.Stijn van der Wal 3.Joran Grovestein 3.Barry Koks
4.Daan Sindelka 4.Serge Brons
5.Tijmen Moltmaker 5.Kees van Asten
6.Peter van Gellekom 6.Frans van de Vendel
7.Lars Hanssen 7.Adrie Frijters
8.Bas van Dalen 8.Harry Ruiterkamp
9.Hein Vinke 9.Theo van Ginkel
10.Boris van Gellekom 10.Hielke Regnerus

 

Uitslag 8e ZMW 1 april 2017

 

Aantal deelnemers aan de ZMW op het Eemland Wielercircuit was vandaag aan de magere kant.
Vijftien A renners en vijftien B renners, waaronder  één dame gingen van start.
Diverse uitlooppogingen waren op de duur niet succesvol, één A en één B renner hielden het lange tijd vol. Maar toen de B groep moest afsprinten
was B renner Marcel Kranenburg winnaar, maar moest zijn maatje A renner Zeger van Pelt alleen verder, na enkele ronden haalde peloton hem in.
Uitslagen
Premiesprint 1 Premiesprint 2
1.Guido Benthem 1.Ad Guldemeester
2.André Luyk 2.Anré Luyk
3.Christiaan Engelbrecht 3.Elbert van den Berg
Uitslag wedstrijd
Categorie  A Categorie B
1.Guido Benthem 1.Marcel Kranenburg
2.Elbert van den Berg 2.Ad Guldemeester
3.Daan Sindelka 3.Jaap van der Breggen
4.André Luijk 4.Gert Mulder
5.Kevin Verdam 5.Rob Driessen
6.Frido Frencken 6.Ruurd Ubels
7.Richard van Hardeveld 7.Dennis den Ouden
8.Stijn van der Wal 8.Christiaan Engelbrecht
9.Dominique de Bruijne 9.Paul de Vré
10.Zeger van Pelt 10.Frank Verwijk

 

 

Uitslag 7e ZMW 25 maart 2017

 

Mooi en uitdagend koersweer zorgde vandaag voor een grote opkomst bij onze ZMW wedstrijd op het wielercircuit van WV Eemland.
In de A categorie 35 inschrijvers voor de wedstrijd en in de B categorie 40 inschrijvers waaronder twee dames.
Het tempo lag hoog gedurende de hele wedstrijd wat leidde tot wat afstappers tegen het einde. Een kopgroep van 9 A renners maakte de wedstrijd.
De voorsprong was ronden lang miniem, maar ging tegen einde wedstrijd naar 45 seconden op peloton.
De B categorie finishte in massasprint, daarna ging kopgroep A uitmaken wie ging winnen.
Uitslagen
Premiesprint 1 Premiesprint 2
1.Edwin Driessen 1.Thijs Celie
2.Dennis Voskuilen 2.Dennis Voskuilen
3.Ruben Ubels 3.Robert de Jong
Uitslag wedstrijd
A Klasse B Klasse
1.Robert de Jong 1.Melvin Drost
2.Dennis Voskuilen 2.Ed van der Veer
3.Zeger van Pelt 3.James Potter
4.Tijmen Moltmaker 4.Yoran Grovenstein
5.André Luijk 5.Jan Willem Nijkamp
6.Coen Beckers 6.Jesse Sytema
7.Thijs Celie 7.Sjoerd Veltman
8.Paul Meijer 8.Arno Semper
9.Marc Janssen 9.Jan Schuilenburg
10.Martin Mijnten 10.Richard Huisman

 

Uitslagen Masters en 6e ZMW 18-3-2017

 

Vandaag een drukke dag op het WV Eemland wielercircuit, allereerst vanaf 11.00 uur veteranenwedstrijden 60+ en 68+ en vanaf
12.30 uur veteranenwedstrijden 50+. En ’s middags de reguliere ZMW competitie. Het weer zat niet mee, veel regen daardoor minder starters dan
normaal. Verder mede door de regen nogal wat lekke banden. In alle categoriën veel uitlooppogingen, enkele koplopers bleven weg met name bij de 60+ wedstrijden
en ’s middags bij de ZMW koers. In de A categorie al snel 2 koplopers tot einde wedstrijd, in de B categorie bleef de winnaar het peloton voor.
Uitslagen
VETERANEN  50+
1.John Oudshoorn
2.Erik Meerkerk
3.Hans Bal Uitslagen 60+ en 68+ reeds meegenomen door secretaris Veteranenvereniging
4.Steve McEwen zijn in te zien op site veteranen 60 en 50 plus.
5.Dik van der Breggen
6.Floris van der Bas
7.Jaap van der Breggen
8.Frank Nijssen
9.Hans Voorn
10.René Rotscheid
11.Martin de Peuter
12.Hennie Hommes
13.Mark van Dijk
14.Jeroen Bosman
15.Sjaak van Hal
Uitslagen ZMW
Categorie  A Categorie B
1.Roderick Egberink 1.Roy Andes
2.Arjan Seunninga 2.Ed van der Veer
3.André Luijk 3.Kees van Asten
4.Marc Janssen 4.Bart Davelaar
5.Peter van Gellekom 5.Jan Nijkamp
6.Daan Sindelka 6.Ger Langtink
7.Bastiaan de Blom 7.Matthijs Habets
8.Marinus Vosmaer 8.Harry Ruiterkamp
9.Tijmen Moltmaker
10.Joran van der Burgt

 

Uitslag 5e ZMW 11 maart 2017

Ideaal koersweer zorgde er mede voor dat vandaag 75 renners van start gingen op het WV Eemland wielerparcours.
Twee categoriën A en B renners, in de A categorie dus merendeels Elite/Beloften coureurs, en de B categorie sportklasse en amateurs telde
vandaag de meerderheid in aantal: 45 renners. Finish B categorie, nr. één en twee met lichte voorsprong op peloton.
In de A categorie ontstond vrij snel in de koers een kopgroep van vier renners, deze kopgroep dubbelde vlak voor de finales het peloton.
Uitslagen
Premiesprint 1 Premiesprint 2 Premiesprint 3
1.Gerko Pastoor 1.Kees van Asten 1.Frido Frencken
2.Roderik Egberink 2.Coen Beckers 2.Victor Goené
3.Frans van de Vendel 3.Melvin Drost
Uitslag wedstrijd
A Klasse B Klasse
1.Roderik Egberink 1.Roland Weert
2.Gerko Pastoor 2.Jasper Jansen
3.Jorgos Schrijver 3.Richard Beumer
4.Martin den Hengst 4.Adrie Frijters
5.Daan Sindelka 5.Arco Herrebout
6.Sander Leppers 6.Kees van Asten
7.Marc Janssen 7.John Verdam
8.Jefte de Bruin 8.Lucas Goené
9.Dennis Voskuilen 9. Melvin Drost
10.Raphael Spier 10.Frans van de Vendel

 

 

Uitslag 4e ZMW 2017 4 maart

 

Vandaag onder goede weersomstandigheden een gretig peloton van 55 renners van start, A en B categorie.
Onder de deelnemers gingen drie dames van start in categorie B. Al snel in de koers een kopgroep van acht renners,
Zes A renners en twee B renners, uiteindelijk bleef van de kopgroep vier renners over, 2 A renners en 2 B renners.
Na de finish van de B categorie wist van de A renners Jorgos Schrijver solo te finishen voor nr. 2 Coen Beckers.
Uitslagen
Premiesprint 1 Premiesprint 2
1.Arjan Seunninga 1.Frans van der Vendel
2.Jorgos Schrijver 2.Marco Postma
3.Peter van Gellekom
Uitslag wedstrijd
A Klasse B Klasse
1.Jorgos Schrijver 1.Arjan Seunninga
2.Coen Beckers 2.Roy Andes
3.Juliën Smink 3.Harald van Beek
4.Marco Postma 4.Roland Weerd
5.Peter van Gellekom 5.Arco Herrebout
6.Sjors Meijer 6.Theo van Ginkel
7.Carlo Kop 7.John Verdam
8.Willem van den Akker 8.Arno Semper
9.Charles Wallert 9.Fernando Arabal
10.Edwin Mastenbroek 10.Wilfred Harbers

 

 

Uitslag 1e ZMW 2017

 

Vandaag de start van de ZMW cyclus (zaterdagmiddagwedstrijden) op het WV Eemland wielercircuit Amersfoort, starttijd diverse categoriën 14.30 uur.

Opkomst was voor de eerste keer nog matig te noemen, 30 renners en 1 renster (Angélique Wammes-Bouman). Verdeeld  over de A en B categorie.

Beide categoriën finishten in een massasprint.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uitslagen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Premiesprint 1

 

Premiesprint 2

 

 

 

 

 

 

 

 

1.Richard Vermeer

 

1.Boris van Gorkom

 

 

 

 

 

 

 

 

2.Arco Herrebout

 

2.Arco Herrebout

 

 

 

 

 

 

 

 

3.Hein Vinke

 

3.Wilfred Harbers

 

 

 

 

 

 

 

Uitslag wedstrijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie  A

 

Categorie B

 

 

 

 

 

 

 

 

1.Juliën Smink

 

1.Richard Beumer

 

 

 

 

 

 

 

 

2.Arnaud Stoffels

 

2.Wilfred Harbers

 

 

 

 

 

 

 

 

3.Boris van Gorkom

 

3.Arco Herrebout

 

 

 

 

 

 

 

 

4.Peter van Gellekom

 

4.Carlo Kop

 

 

 

 

 

 

 

 

5.Patrick Schaap

 

5.Roy Andes

 

 

 

 

 

 

 

 

6.Dominique de Bruijne

 

6.Jasper Jansen

 

 

 

 

 

 

 

 

7.Gert Jan Dophemont

 

7.Herbert Bokkers

 

 

 

 

 

 

 

 

8.Levi Kerkhof

 

8.Hein Vinke

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.Angélique Wammes-Bouman (D)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.Cor Nijhoff